2015 m. gegužės 25 d.

KODĖL VERTA PIRKTI IŠ VOKIETIJOS EL. PARDUOTUVIŲ?Kodel verta pirkti de

Populiarėjant el. prekybai Lietuvoje, vis daugiau pirkėjų žvalgosi prekių ir užsienio el. parduotuvėse. Viena iš populiariausių šalių yra Vokietija. Toliau norėčiau pakalbėti apie priežastis lemiančias, jog vartotojai renkasi pirkti prekes iš Vokietijos internetinių parduotuvių, o ne iš vietinių?

Galime įvardinti pagrindines priežastis:

  1. Kaina (Nuolaidos, sezoniniai išpardavimai ir kt.);
  2. Kokybė;
  3. Didelis prekių asortimentas;
  4. Išskirtinės prekės (specializuotos, prekės tiesiai iš gamintojo).

Vokietijoje, nors pragyvenimo lygis aukštis, tačiau galime pastebėti, jog dažniausiai pirkinių krepšelis kainuoja pigiau nei Lietuvoje. Taip yra todėl, kad elektroninės parduotuvės turi tam tikrų pranašumų prieš Lietuvos el. parduotuves.

Pagrindiniai pranašumai:

  • Visų pirma dėl didelės rinkos, Vokietijoje gyvena apie 80 mln. gyventojų;
  • Stipriai išsivysčiusi  konkurencija tarp pardavėjų;
  • Plati prekių įvairovė;
  • Didelė perkamoji galia;
  • Vokietija – šalis gamintoja (Vokietijoje gaminama daug įvairių produktų, kurie pardavinėjami savo žemesnėmis kainomis, nei užsienio rinkose).

Vokietijos internetinės parduotuvės pasižymi  kokybe ir garantijos atžvilgiu. Be pinigų grąžinimo už nepatikusią prekę, siūlomos ir prekės pakeitimo bei draudimo nuo apgadinimų kelionės metu garantijos. Taip pat galite būti tikri, kad pirkdami iš Vokietijos internetinių parduotuvių, gausite būtent tai, ko norite, o nepadirbtą ar nekokybišką prekę, kurių taip dažnai galima rasti vietinėse parduotuvėse.

Tačiau išsirinkę prekę, kartais tenka nemaloniai nustebti, jog Vokietijos el. parduotuvė (AMAZON.DE,  OTTO.DE, ZOLANDO.DE ir kt.) nesiunčia norimų prekių į Lietuvą. Šitoje vietoje įsiterpia PirkEU.lt, siuntų persiuntimo platforma, suteikianti sandėlio adresą Vokietijoje, kuris yra nurodomas atliekant užsakymą. Toliau Jums rūpintis pirkinių pristatymu nereikės, Jūsų prekes Mes pristatysime saugiai į Lietuvą.

Vis dar nepakanka argumentų, o galbūt turite klausimų? 

Susisiekite telefonu +370 666 83 888 arba rašykite el. p. info@pirkeu.lt